1. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Puțin praf, Controlul mirosurilor

    5.8 / 10 / 15 / 20 lt
    În 5 arome
    34,53 Lei - 119,01 Lei de la 5,43 Lei/ltla 26 magazine

    0

  2. Ever Clean Litterfree Paws

    Ever Clean Litterfree Paws

    Cărbune activ, Aglomerare

    6 / 10 / 26 lt
    În 2 arome
    77,27 Lei - 287,70 Lei de la 9,92 Lei/ltla 38 magazine

    0

  3. Cature Natural

    Cature Natural

    Aglomerare, Biodegradabilă, Puțin praf

    7.2 kg
    În 2 arome
    73,95 Lei - 221,73 Lei de la 12,31 Lei/kgla 10 magazine

    0

  4. Aegean Cats

    Aegean Cats

    Puțin praf, Aglomerare

    5 / 7.5 / 10 / 20 kg
    În 5 arome
    17,74 Lei - 78,71 Lei de la 3,27 Lei/kgla 20 magazine

    0

  5. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Ever Clean
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Ever Clean

    Aglomerare, Cărbune activ

    6 / 10 / 20 l
    În 4 arome
    85,87 Lei - 204,55 Lei de la 9,26 Lei/ltla 9 magazine

    0

  6. Ever Clean Multi Crystals

    Ever Clean Multi Crystals

    Aglomerare, Cărbune activ, Granulație grosieră

    6 / 10 l
    În 5 arome
    82,60 Lei - 130,27 Lei de la 9,92 Lei/ltla 40 magazine

    0

  7. Intersand Odourlock

    Intersand Odourlock

    Aglomerare, Controlul mirosurilor, Puțin praf

    6 / 12 kg
    În 4 arome
    73,17 Lei - 115,80 Lei de la 8,65 Lei/kgla 25 magazine

    0

  8. Van Cat

    0

  9. Cat's Way

    Cat's Way

    Aglomerare, Puțin praf, Cu granulație fină, Albă

    5 / 10 / 18 lt
    În 4 arome
    27,16 Lei - 80,93 Lei de la 4,38 Lei/ltla 12 magazine

    0

  10. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Aglomerare, Albă

    5 / 10 kg
    În 5 arome
    19,40 Lei - 64,36 Lei de la 3,16 Lei/ltla 7 magazine

    0

  11. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Puțin praf, Biodegradabilă, Aglomerare

    În 2 arome
    88,86 Lei - 110,26 Lei de la 6,37 Lei/ltla 19 magazine

    0

  12. Cature Cassava

    Cature Cassava

    Aglomerare, Puțin praf, Biodegradabilă, Controlul mirosurilor

    În 2 arome
    55,43 Lei - 57,93 Lei de la 22,17 Lei/kgla 8 magazine

    0

  13. Olysand

    Olysand

    Puțin praf, Aglomerare, Albă

    4.25 / 8.5 kg
    În 5 arome
    21,62 Lei - 44,35 Lei de la 4,16 Lei/kgla 9 magazine

    0

  14. Olysand

    Olysand

    Puțin praf, Biodegradabilă, Aglomerare, Controlul mirosurilor, Cu granulație fină

    În 2 arome
    69,24 Lei - 80,93 Lei de la 11,53 Lei/lt

    0

  15. Ever Clean

    0

  16. Ever Clean Extra Strong Clumping Bentonită cu Miros de Prospețime 10lt

    0

  17. Sanicat Active White

    Sanicat Active White

    Aglomerare, Granulație grosieră

    6 / 8 / 10 / 20 lt
    În 7 arome
    45,46 Lei - 134,15 Lei de la 4,55 Lei/ltla 5 magazine

    0

  18. Ever Clean Bentonită cu Miros de Prospețime 10lt

    Ever Clean Bentonită cu Miros de Prospețime 10lt

    Aglomerare, Controlul mirosurilor, Cărbune activ, pentru mai multe pisici

    253,27 Lei 25,33 Lei/lt

    0

  19. Toi Moi Bentonită cu Aromă Pudră pentru copii 10kg

    Toi Moi Bentonită cu Aromă Pudră pentru copii 10kg

    Aglomerare, Puțin praf

    de la54,88 Lei 5,49 Lei/kgla 2 magazine

    0

  20. Tofu vegetal Tofu cu miros de ceai verde 6 l

    Tofu vegetal Tofu cu miros de ceai verde 6 l

    Puțin praf, Controlul mirosurilor, Biodegradabilă, Aglomerare

    de la63,25 Lei 10,53 Lei/ltla 7 magazine

    0

  21. Uniq

    Uniq

    Biodegradabilă

    2.5 / 5 kg
    În 4 arome
    39,41 Lei - 78,16 Lei de la 15,63 Lei/kgla 5 magazine

    0

  22. Ever Clean Fast Acting Odour Control 26lt

    Ever Clean Fast Acting Odour Control 26lt

    Aglomerare, Controlul mirosurilor, Cărbune activ

    276,61 Lei 10,64 Lei/lt

    0

  23. Tofu

    Tofu

    Puțin praf, Biodegradabilă, cu zeolit, Aglomerare, Controlul mirosurilor

    6 / 12 lt
    În 3 arome
    55,43 Lei - 104,82 Lei de la 8,26 Lei/ltla 10 magazine

    0

  24. Bentonită

    Bentonită

    Aglomerare, Puțin praf, Controlul mirosurilor, Albă

    5 / 10 lt
    În 3 arome
    21,06 Lei - 41,57 Lei de la 3,99 Lei/ltla 2 magazine

    0

  25. Pet Camelot 128

    Pet Camelot 128

    Controlul mirosurilor, Biodegradabilă, Aglomerare

    În 3 arome
    42,68 Lei - 43,24 Lei de la 17,07 Lei/kgla 9 magazine

    0

  26. Bentysandy Kitty Max

    Bentysandy Kitty Max

    Puțin praf, Aglomerare, Albă

    5 / 10 l
    În 5 arome
    25,50 Lei - 47,12 Lei de la 3,77 Lei/lt

    0

  27. Catmania

    Catmania

    Aglomerare, Cu granulație fină

    5 / 10 / 20 lt
    În 9 arome
    27,16 Lei - 97,01 Lei de la 4,6 Lei/ltla 4 magazine

    0

  28. Uniq Tofu pe bază de plante cu miros de piersică 12lt

    Uniq Tofu pe bază de plante cu miros de piersică 12lt

    Puțin praf, Biodegradabilă, Aglomerare, Controlul mirosurilor, Cărbune activ

    de la91,46 Lei 7,65 Lei/ltla 2 magazine

    0

  29. Lider Proline Bentonine

    Lider Proline Bentonine

    Aglomerare, Cu granulație fină

    5 / 10 / 20 l
    În 5 arome
    23,23 Lei - 87,86 Lei de la 4,16 Lei/ltla 7 magazine

    0

  30. Sanicat Active White Bentonită cu Miros Floral 6lt

    Sanicat Active White Bentonită cu Miros Floral 6lt

    Aglomerare, Puțin praf, Controlul mirosurilor, Albă

    de la52,16 Lei 8,7 Lei/ltla 3 magazine

    0

  31. Olysand

    Olysand

    Cărbune activ, Cu granulație fină, Albă

    4 / 4.25 / 8.5 kg
    În 3 arome
    21,62 Lei - 46,01 Lei de la 4,77 Lei/kg

    0

  32. M-Pets Cristalină cu Aromă de Lavandă 15lt

    M-Pets Cristalină cu Aromă de Lavandă 15lt

    Puțin praf, Controlul mirosurilor

    de la110,31 Lei 7,37 Lei/ltla 4 magazine

    0

  33. Bentysandy Kitty Max

    Bentysandy Kitty Max

    Aglomerare, Puțin praf, Biodegradabilă, Cărbune activ, Albă

    În 3 arome
    22,17 Lei - 24,94 Lei de la 4,55 Lei/ltla 2 magazine

    0

  34. Pet Natura Fantasticat

    Pet Natura Fantasticat

    Controlul mirosurilor, cu zeolit, Aglomerare

    5 / 10 lt
    În 2 arome
    24,39 Lei - 46,56 Lei de la 4,66 Lei/ltla 6 magazine

    0

  35. Bentysandy

    0

  36. Lindocat Classic White

    Lindocat Classic White

    Puțin praf, Aglomerare, Albă

    5 / 10 kg
    În 4 arome
    26,61 Lei - 63,19 Lei de la 3,94 Lei/kgla 4 magazine

    0

  37. Aigan Tofu Natural cu cărbune de bambus 6L Pe bază de plante Tofu 6lt

    Aigan Tofu Natural cu cărbune de bambus 6L Pe bază de plante Tofu 6lt

    Biodegradabilă, Puțin praf, Cărbune activ, Aglomerare

    de la67,02 Lei 11,2 Lei/ltla 2 magazine

    0

  38. Prochoice Bentonită cu Aromă Proaspăt 10lt

    Prochoice Bentonită cu Aromă Proaspăt 10lt

    Aglomerare, Controlul mirosurilor, Cărbune activ, Albă

    de la44,29 Lei 4,43 Lei/ltla 7 magazine

    0

  39. Aigan Natural Tofu

    Aigan Natural Tofu

    Aglomerare, Biodegradabilă

    În 2 arome
    67,02 Lei - 67,57 Lei de la 11,47 Lei/ltla 3 magazine

    0

  40. Sanicat Classic

    Sanicat Classic

    Biodegradabilă, Puțin praf, Aglomerare, Granulație grosieră, Albă

    69,24 Lei - 75,94 Lei de la 6,93 Lei/ltla 5 magazine

    0

  41. Petsand PETSAND Bentonită Cu Miros De Săpun De Marsilia 10lt

    Petsand PETSAND Bentonită Cu Miros De Săpun De Marsilia 10lt

    Aglomerare, Puțin praf, Controlul mirosurilor

    de la46,45 Lei 4,66 Lei/ltla 5 magazine

    0

  42. Nunbell Pet Nisip Cristalin cu Aromă Lavanda 3.8lt

    Nunbell Pet Nisip Cristalin cu Aromă Lavanda 3.8lt

    Puțin praf, Controlul mirosurilor

    51,83 Lei 13,64 Lei/lt

    0

  43. Bentonită cu Aromă Proaspăt 5lt

    Bentonită cu Aromă Proaspăt 5lt

    Aglomerare, Controlul mirosurilor

    21,06 Lei 4,21 Lei/lt

    0

  44. Catmania Less Track Nisip Pentru Pisici Cu Miros Pudră Pentru Copii 10lt

    Catmania Less Track Nisip Pentru Pisici Cu Miros Pudră Pentru Copii 10lt

    Aglomerare, Puțin praf, pentru mai multe pisici, Cu granulație fină, Albă

    49,83 Lei 4,99 Lei/lt

    0

  45. Petsand 38

    Petsand 38

    Aglomerare, Controlul mirosurilor, Puțin praf, Albă

    În 2 arome
    44,35 Lei - 46,45 Lei de la 4,43 Lei/ltla 7 magazine

    0

  46. Pet Natura Fantasticat

    Pet Natura Fantasticat

    Puțin praf

    În 2 arome
    63,75 Lei - 65,97 Lei de la 31,87 Lei/kgla 10 magazine

    0

  47. Catmania Bentonită cu Aromă Pudră pentru copii 5lt

    Catmania Bentonită cu Aromă Pudră pentru copii 5lt

    Aglomerare, Controlul mirosurilor, Puțin praf, Cu granulație fină

    27,72 Lei 5,54 Lei/lt

    0

  48. Bestonit Catron

    Bestonit Catron

    Puțin praf, Aglomerare

    5 / 10 / 20 lt
    În 7 arome
    27,72 Lei - 77,05 Lei de la 3,6 Lei/ltla 4 magazine

    0