1. Apivita Intimate

    Apivita Intimate

    Mâncărime / Iritație

    Cantitate: 75 / 300 ml
    13,08 Lei - 43,29 Lei de la 121,95 Lei/ltla 54 magazine

    0

  2. Pharmasept Tol Velvet Hygienic Foam Wash Spumă de Curățare 200ml

    Pharmasept Tol Velvet Hygienic Foam Wash Spumă de Curățare 200ml

    Mâncărime / Iritație / Miros neplăcut / Μυκητιάσεις

    de la27,27 Lei 136,37 Lei/ltla 90 magazine

    0

  3. InterMed Eva Intima Original

    0

  4. InterMed Eva Intima Disorders Mycosis Spray de Curățare 100ml

    InterMed Eva Intima Disorders Mycosis Spray de Curățare 100ml

    Μυκητιάσεις / Mâncărime / Iritație

    de la54,05 Lei 540,47 Lei/ltla 39 magazine

    0

  5. InterMed Eva Intima Moist Long Acting

    0

  6. Apivita Intimate Daily

    Apivita Intimate Daily

    Mâncărime / Iritație

    Cantitate: 75 / 200 / 300 ml
    12,20 Lei - 39,91 Lei de la 126,55 Lei/ltla 12 magazine

    0

  7. InterMed Eva Douche Minor Discomfort Chamomile

    InterMed Eva Douche Minor Discomfort Chamomile

    Inflamații / Colpită

    21,12 Lei - 23,28 Lei de la 147,06 Lei/ltla 87 magazine

    0

  8. Korres Chamomile & Lactic Acid Intimate Area Cleanser

    0

  9. Procare Papilocare Gel cu Protecție Antimicrobiană 21 x 5 ml

    0

  10. Galenica Aquasol Femina Vaginal Atrophy

    0

  11. Apivita Intimate Plus

    0

  12. InterMed Eva Intima Moist pH 5.5 Gel de Hidratare și Lubrifiere 9 x 5gr

    0

  13. InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    Μυκητιάσεις / Mâncărime / Iritație

    de la20,12 Lei 80,49 Lei/ltla 71 magazine

    0

  14. InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Inflamații / Colpită / Προστασία Ουροποιητικού

    de la33,98 Lei 135,92 Lei/ltla 84 magazine

    0

  15. Naughty Dogs Fresh Moon

    Naughty Dogs Fresh Moon

    Mâncărime / Iritație

    77,55 Lei - 88,14 Lei de la 310,2 Lei/ltla 6 magazine

    0

  16. InterMed Intima Biolact Disorders Lichid de Curățare pH 3.5 250 ml

    0

  17. InterMed Eva Intima Hydrasept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    InterMed Eva Intima Hydrasept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    Mâncărime / Iritație / Προστασία Ουροποιητικού

    de la27,38 Lei 109,54 Lei/ltla 75 magazine

    0

  18. InterMed Eva Intima Herbosept Disconfort Minor pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    0

  19. Lactacyd Girl

    Lactacyd Girl

    Mâncărime / Iritație, Potrivit pentru Adolescenți

    21,62 Lei - 53,55 Lei de la 108,09 Lei/ltla 78 magazine

    0

  20. Apivita Gel de Curățare Intim Lady 300ml

    Apivita Gel de Curățare Intim Lady 300ml

    Uscăciune vaginală

    de la42,24 Lei 140,8 Lei/ltla 77 magazine

    0

  21. Thermale Med

    Thermale Med

    Miros neplăcut / Mâncărime / Iritație

    Cantitate: 500 / 1000 ml
    22,12 Lei - 44,29 Lei de la 44,24 Lei/ltla 12 magazine

    0

  22. InterMed Eva Intima Minor Discomfort Ovule cu Acid Lactic pentru Hidratare și Lubrifiere 10 Bucăți

    0

  23. InterMed Eva Intima Period Post Menstrual Douche

    InterMed Eva Intima Period Post Menstrual Douche

    Inflamații / Colpită

    21,01 Lei - 23,12 Lei de la 140,3 Lei/ltla 65 magazine

    0

  24. InterMed Eva Intima Special Period Lichid de Curățare pH 3.5 250ml

    0

  25. Lactacyd Soothing

    Lactacyd Soothing

    22,17 Lei 88,69 Lei/ltla 89 magazine

    0

  26. InterMed Eva Intima Daily Wellness Maxi Size Șervețele de Curățare 12 bucăți

    0

  27. Multi-Gyn Cremă de Hidratare și Lubrifiere 50ml

    Multi-Gyn Cremă de Hidratare și Lubrifiere 50ml

    Mâncărime / Iritație

    de la80,88 Lei 1.617,53 Lei/ltla 10 magazine

    0

  28. Săpun Pentru Zona Intimă Fresh Boots 250ml

    0

  29. Pharmasept Șervețele Igienice de Curățare 30 Bucăți

    Pharmasept Șervețele Igienice de Curățare 30 Bucăți

    Προστασία Ουροποιητικού

    de la16,08 Lei la 48 magazine

    0

  30. Virtus Pharma Gel De Curățare 50ml

    Virtus Pharma Gel De Curățare 50ml

    Inflamații / Colpită

    de la88,64 Lei 1.772,75 Lei/ltla 11 magazine

    0

  31. InterMed Eva Intima Biolact Maxi Size Șervețele de Curățare 10 bucăți

    0

  32. Cicatridina Vaginal Ovules

    Cicatridina Vaginal Ovules

    Mâncărime / Iritație

    0

  33. Zelesse Loțiune Lichidă pentru Spălare Intimă Curățare 250ml

    Zelesse Loțiune Lichidă pentru Spălare Intimă Curățare 250ml

    Inflamații / Colpită, Potrivit pentru Adolescenți & Copii

    de la50,94 Lei 203,77 Lei/ltla 38 magazine

    0

  34. Lansinoh Spray Organic pentru Calmarea Disconfortului Post-Partum pentru Îngrijirea Perineului 100ml

    0

  35. Galenica Aquasol Femina Gel Cremă pentru Candidoză Hidratare & Lubrifiere 30ml

    0

  36. Procare Papilocare Gel Vaginal Pentru HPV Gel de Hidratare și Lubrifiere 7 x 5 ml

    0

  37. InterMed Eva Intima Gel de Curățare Medival pentru Disconfort Minor 50ml

    0

  38. Sebamed Sensitive Skin Intimate Wash 50+ Lichid de Curățare 200 ml

    0

  39. InterMed Eva Intima Mycosis Lichid de Curățare pentru Tulburări 100ml

    InterMed Eva Intima Mycosis Lichid de Curățare pentru Tulburări 100ml

    Μυκητιάσεις / Mâncărime / Iritație, Potrivit pentru Copii

    de la42,46 Lei 424,62 Lei/ltla 36 magazine

    0

  40. InterMed Eva Intima Minor Discomfort Lactic pH 3.8 Gel de Hidratare și Lubrifiere 9 x 5 ml

    0

  41. InterMed Eva Intima Wash Special pH 3.5 Lichid de Curățare 250ml

    0

  42. InterMed Eva Moist pH 5.5 Gel de Hidratare și Lubrifiere 50gr

    0

  43. InterMed Eva Original Mild Spumă de Curățare Daily Wellness 150ml

    0

  44. InterMed Eva Intima Ovule Lactice pentru Reglarea PH 10 buc

    0

  45. Dermoxen Hydra 7 Ovule Vaginale pentru Hidratare și Lubrifiere 7 x 14 gr

    0

  46. InterMed Eva Medival Gel de Curățare 50ml

    InterMed Eva Medival Gel de Curățare 50ml

    Mâncărime / Iritație

    de la46,45 Lei 929,06 Lei/ltla 10 magazine

    0

  47. InterMed Duș Aloe Vera pH 4.2 Lichid de Curățare 147ml

    0

  48. InterMed Eva Douche Post Menstrual pH 7 Lichid de Curățare 147 ml

    0