Reducere la transport de până la 22 Lei pentru comenzile de peste 500 Lei!

Află mai multe
Comutatoare

TP-LINK TL-SG1428PE v1 Gestionat L2 PoE+ Switch cu 26 Porturi Gigabit (1Gbps) Ethernet și 2 Porturi SFP

Switchul gestionat Layer 2 TP-LINK TL-SG1428PE v1 combină 26 de porturi Gigabit Ethernet cu 2 porturi SFP. Acceptă PoE+ cu o limită totală de putere de până la 250 W, iar funcția PoE Auto Recovery...

Switchul gestionat Layer 2 TP-LINK TL-SG1428PE v1 combină 26 de porturi Gigabit Ethernet cu 2 porturi SFP. Acceptă PoE+ cu o limită totală de putere de până la 250 W, iar funcția PoE Auto Recovery ajută la repornirea dispozitivelor PoE conectate. Pentru gestionarea traficului, acceptă QoS, IGMP Snooping și VLAN, cu acces prin web și prin aplicația Easy Smart...

Vezi descrierea completă Vezi descrierea completă
1495 66 Lei
Livrare mar, 10 noi - lun, 16 noi
Gratuită   costul de livrare
Trimis de la Grecia
De la Visionstudio 4,8 (64)
Grecia
2 bucăți
Vezi Rețelistică pe pagina de Visionstudio
Ce se întâmplă dacă se strică?

Sunteți acoperit de garanția legală de 2 ani. Contactați-ne și vom gestiona întregul proces cu magazinul, asigurându-ne că problema dvs. este rezolvată cu suport prompt printr-o reparație, înlocuire sau rambursare. Află mai multe

Ce se întâmplă dacă mă răzgândesc?

Nicio problemă, atâta timp cât este în termen de 14 zile. Vom veni să-l ridicăm sau poți alege Punctul Skroutz care ți se potrivește, complet gratuit de până la 2 ori pe an, și vă vom returna banii.

Descriere

Descriere

Switchul gestionat Layer 2 TP-LINK TL-SG1428PE v1 combină 26 de porturi Gigabit Ethernet cu 2 porturi SFP. Acceptă PoE+ cu o limită totală de putere de până la 250 W, iar funcția PoE Auto Recovery ajută la repornirea dispozitivelor PoE conectate. Pentru gestionarea traficului, acceptă QoS, IGMP Snooping și VLAN, cu acces prin web și prin aplicația Easy Smart Configuration Utility.

Carcasa metalică are răcire activă, iar switchul poate fi montat într-un rack. Funcția de prioritizare deservește aplicații precum supravegherea video, în timp ce gestionarea inteligentă a alimentării protejează împotriva suprasarcinii.

  • Tip: Switch gestionat Layer 2, Easy Smart
  • Porturi Ethernet: 26 RJ45 10/100/1000 Mbps
  • Porturi SFP: 2
  • PoE: PoE+ cu suport IEEE 802.3af/at, până la 30 W per port și o limită totală de până la 250 W
  • Compatibilitate cu dispozitive: Camere IP, puncte de acces, telefoane IP și dispozitive cu fir fără PoE, precum computere, imprimante și IPTV
  • Capacitate de comutare: 56 Gbps
  • Rată de redirecționare a pachetelor: 41,7 Mpps
  • Memorie tampon pentru pachete: 4,1 Mbit
  • Tabel de adrese MAC: 8.000 de intrări
  • Jumbo Frame: 9 KB
  • Metodă de comutare: Store and Forward
  • Funcții de rețea: QoS, IGMP Snooping V1/V2/V3, funcție de prioritizare, PoE Auto Recovery, prevenirea buclelor, diagnosticarea cablurilor, Port Mirroring și Static Link Aggregation
  • Setări QoS: Limită de rată, Storm Control, prioritizare 802.1p/DSCP per port și 4 cozi de prioritate
  • VLAN: MTU, Port și Tag VLAN, până la 32 de VLAN-uri simultane din 4.000 de identificatoare VLAN
  • Gestionare: Monitorizarea rețelei, prioritizarea traficului, interfață grafică web și Easy Smart Configuration Utility
  • Standarde de rețea: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.1q, IEEE 802.3ab
  • Cablare: 1000BASE-T cu UTP categoria 5, 5e, 6 sau superioară, până la 100 m; 1000BASE-X cu MMF sau SMF; 100BASE-TX cu UTP categoria 5 sau 5e, până la 100 m; 10BASE-T cu UTP categoria 3, 4 sau 5, până la 100 m; EIA/TIA-568 100 Ω STP, până la 100 m
  • Alimentare: 100–240 V AC, 50/60 Hz
  • Consum maxim: 27 W fără dispozitive PD conectate sau 304,7 W cu dispozitive PD conectate cu o putere de 250 W, la o alimentare de 220 V / 50 Hz
  • Răcire: Activă
  • Temperatura de funcționare: 0–50 °C
  • Temperatura de depozitare: -40–70 °C
  • Umiditate în timpul funcționării: 10–90%, fără condens
  • Umiditate în timpul depozitării: 5–90%, fără condens
  • Carcasă: Metalică, neagră
  • Montare: În rack
  • Dimensiuni: 440 × 220 × 44 mm (lățime × adâncime × înălțime)
  • Greutate: 4,61 kg
  • Certificări: CE, FCC, RoHS

Producător

Vezi descrierea completă

Specificații

Specificații

Specificații de rețea

Tip
Gestionat
Strat
L2
PoE
Da
Versiune PoE
802.3af, 802.3at

Specificatii Tehnice

Conexiuni Ethernet
26 Bucată
Viteza porturilor Ethernet
1000 Mbps
Conexiuni SFP
2 Bucată
Viteză de comutare
56 Gbps
Tabel de adrese MAC
8000 intrări
Montare în rack
Da

Informații importante

Specificațiile sunt colectate de pe site-urile oficiale ale producătorilor. Te rugăm să verifici specificațiile înainte de a finaliza comanda. În cazul în care întâmpini probleme, raportează aici.

Vezi toate specificațiile

Descriere și specificații

Switchul gestionat Layer 2 TP-LINK TL-SG1428PE v1 combină 26 de porturi Gigabit Ethernet cu 2 porturi SFP. Acceptă PoE+ cu o limită totală de putere de până la 250 W, iar funcția PoE Auto Recovery ajută la repornirea dispozitivelor PoE conectate. Pentru gestionarea traficului, acceptă QoS, IGMP Snooping și VLAN, cu acces prin web și prin aplicația Easy Smart Configuration Utility.

Carcasa metalică are răcire activă, iar switchul poate fi montat într-un rack. Funcția de prioritizare deservește aplicații precum supravegherea video, în timp ce gestionarea inteligentă a alimentării protejează împotriva suprasarcinii.

  • Tip: Switch gestionat Layer 2, Easy Smart
  • Porturi Ethernet: 26 RJ45 10/100/1000 Mbps
  • Porturi SFP: 2
  • PoE: PoE+ cu suport IEEE 802.3af/at, până la 30 W per port și o limită totală de până la 250 W
  • Compatibilitate cu dispozitive: Camere IP, puncte de acces, telefoane IP și dispozitive cu fir fără PoE, precum computere, imprimante și IPTV
  • Capacitate de comutare: 56 Gbps
  • Rată de redirecționare a pachetelor: 41,7 Mpps
  • Memorie tampon pentru pachete: 4,1 Mbit
  • Tabel de adrese MAC: 8.000 de intrări
  • Jumbo Frame: 9 KB
  • Metodă de comutare: Store and Forward
  • Funcții de rețea: QoS, IGMP Snooping V1/V2/V3, funcție de prioritizare, PoE Auto Recovery, prevenirea buclelor, diagnosticarea cablurilor, Port Mirroring și Static Link Aggregation
  • Setări QoS: Limită de rată, Storm Control, prioritizare 802.1p/DSCP per port și 4 cozi de prioritate
  • VLAN: MTU, Port și Tag VLAN, până la 32 de VLAN-uri simultane din 4.000 de identificatoare VLAN
  • Gestionare: Monitorizarea rețelei, prioritizarea traficului, interfață grafică web și Easy Smart Configuration Utility
  • Standarde de rețea: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.1q, IEEE 802.3ab
  • Cablare: 1000BASE-T cu UTP categoria 5, 5e, 6 sau superioară, până la 100 m; 1000BASE-X cu MMF sau SMF; 100BASE-TX cu UTP categoria 5 sau 5e, până la 100 m; 10BASE-T cu UTP categoria 3, 4 sau 5, până la 100 m; EIA/TIA-568 100 Ω STP, până la 100 m
  • Alimentare: 100–240 V AC, 50/60 Hz
  • Consum maxim: 27 W fără dispozitive PD conectate sau 304,7 W cu dispozitive PD conectate cu o putere de 250 W, la o alimentare de 220 V / 50 Hz
  • Răcire: Activă
  • Temperatura de funcționare: 0–50 °C
  • Temperatura de depozitare: -40–70 °C
  • Umiditate în timpul funcționării: 10–90%, fără condens
  • Umiditate în timpul depozitării: 5–90%, fără condens
  • Carcasă: Metalică, neagră
  • Montare: În rack
  • Dimensiuni: 440 × 220 × 44 mm (lățime × adâncime × înălțime)
  • Greutate: 4,61 kg
  • Certificări: CE, FCC, RoHS

Producător

Specificații de rețea

Tip
Gestionat
Strat
L2
PoE
Da
Versiune PoE
802.3af, 802.3at

Specificatii Tehnice

Conexiuni Ethernet
26 Bucată
Viteza porturilor Ethernet
1000 Mbps
Conexiuni SFP
2 Bucată
Viteză de comutare
56 Gbps
Tabel de adrese MAC
8000 intrări
Montare în rack
Da

Informații importante

Specificațiile sunt colectate de pe site-urile oficiale ale producătorilor. Te rugăm să verifici specificațiile înainte de a finaliza comanda. În cazul în care întâmpini probleme, raportează aici.

1.495,66 Lei
Gratuită   costul de livrare