Reducere de 22 Lei la toate expedierile peste 500 Lei!

Află mai multe
Povești cu zâne

Thomas Friends Bedtime Board Book

Autor: Thomas & Friends

Bucurați-vă de o rutină liniștită la culcare alături de Tom Py și prietenii săi în acest basm pentru copii mici!

Este timpul ca Tom Py și prietenii săi să se pregătească de culcare. Urmăriți-i în timp...

Bucurați-vă de o rutină liniștită la culcare alături de Tom Py și prietenii săi în acest basm pentru copii mici!

Este timpul ca Tom Py și prietenii săi să se pregătească de culcare. Urmăriți-i în timp ce își strâng jucăriile, fac o baie cu spumă, citesc o poveste de noapte bună și, în final, adorm.

Cu text simplu și ilustrații, Thomas & Friends Bedtime este...

Vezi descrierea completă Vezi descrierea completă
  • Limbă Engleză
  • Vârstă Vârstă de la vârsta de 1 ani ani
  • Temă Temă Poveste clasică, Povești de noapte bună, Aventură & Fantezie
  • Editor Editor Farshore
  • Vezi toate
Ce se întâmplă dacă mă răzgândesc?

Nicio problemă, atâta timp cât este în termen de 14 zile. Vom veni să-l ridicăm sau poți alege Punctul Skroutz care ți se potrivește, complet gratuit de până la 2 ori pe an, și vă vom returna banii.

Descriere

Descriere

Bucurați-vă de o rutină liniștită la culcare alături de Tom Py și prietenii săi în acest basm pentru copii mici!

Este timpul ca Tom Py și prietenii săi să se pregătească de culcare. Urmăriți-i în timp ce își strâng jucăriile, fac o baie cu spumă, citesc o poveste de noapte bună și, în final, adorm.

Cu text simplu și ilustrații, Thomas & Friends Bedtime este perfect pentru a construi o rutină zilnică și a calma micuții pentru un somn bun!

Tom Py îi învață pe copii despre viață și prietenie de peste 75 de ani. El se alătură altor personaje îndrăgite precum Paddington, Winnie-the-Pooh și Peter Rabbit ca parte integrantă a patrimoniului nostru literar.

Căutați mai multe titluri cu Tom Py:

  • Thomas & Friends Pocket Library
  • Thomas & Friends Little Learners Pocket Library
  • Thomas & Friends Meet Team Thomas!
  • Thomas & Friends Feelings
  • Thomas & Friends Peep! Peep! Potty Star
  • Thomas & Friends Potty Star! Sticker Activity
  • Thomas & Friends 12 Engines of Christmas
  • Thomas & Friends Puzzle Pals
  • Thomas & Friends Magnet Book
  • Thomas & Friends The Lost Sheep
  • Thomas & Friends A Day at the Zoo
  • Thomas & Friends Thomas and Bruno storybook
  • Thomas & Friends Chasing Rainbows storybook
  • Thomas & Friends The Biggest Adventure Club storybook
  • Thomas & Friends Race for the Sodor Cup storybook
  • Thomas & Friends Annual

Pagini: 16, Dimensiuni: 17.8x17.8cm

Producător

Vezi descrierea completă

Specificații

Specificații

Autor
Thomas & Friends
Editor
Farshore
Limba
Engleză
Tema
Poveste clasică, Povești de noapte bună, Aventură & Fantezie
Vârstă
de la vârsta de 1 ani ani
Sezonieritate
Crăciun
Copertă
-
Data de lansare
-
Data de publicare
-
Dimensiuni
-
ISBN-13
9780008680572

Informații importante

Specificațiile sunt colectate de pe site-urile oficiale ale producătorilor. Te rugăm să verifici specificațiile înainte de a finaliza comanda. În cazul în care întâmpini probleme, raportează aici.

Vezi toate specificațiile

Descriere și specificații

Bucurați-vă de o rutină liniștită la culcare alături de Tom Py și prietenii săi în acest basm pentru copii mici!

Este timpul ca Tom Py și prietenii săi să se pregătească de culcare. Urmăriți-i în timp ce își strâng jucăriile, fac o baie cu spumă, citesc o poveste de noapte bună și, în final, adorm.

Cu text simplu și ilustrații, Thomas & Friends Bedtime este perfect pentru a construi o rutină zilnică și a calma micuții pentru un somn bun!

Tom Py îi învață pe copii despre viață și prietenie de peste 75 de ani. El se alătură altor personaje îndrăgite precum Paddington, Winnie-the-Pooh și Peter Rabbit ca parte integrantă a patrimoniului nostru literar.

Căutați mai multe titluri cu Tom Py:

  • Thomas & Friends Pocket Library
  • Thomas & Friends Little Learners Pocket Library
  • Thomas & Friends Meet Team Thomas!
  • Thomas & Friends Feelings
  • Thomas & Friends Peep! Peep! Potty Star
  • Thomas & Friends Potty Star! Sticker Activity
  • Thomas & Friends 12 Engines of Christmas
  • Thomas & Friends Puzzle Pals
  • Thomas & Friends Magnet Book
  • Thomas & Friends The Lost Sheep
  • Thomas & Friends A Day at the Zoo
  • Thomas & Friends Thomas and Bruno storybook
  • Thomas & Friends Chasing Rainbows storybook
  • Thomas & Friends The Biggest Adventure Club storybook
  • Thomas & Friends Race for the Sodor Cup storybook
  • Thomas & Friends Annual

Pagini: 16, Dimensiuni: 17.8x17.8cm

Producător

Autor
Thomas & Friends
Editor
Farshore
Limba
Engleză
Tema
Poveste clasică, Povești de noapte bună, Aventură & Fantezie
Vârstă
de la vârsta de 1 ani ani
Sezonieritate
Crăciun
Copertă
-
Data de lansare
-
Data de publicare
-
Dimensiuni
-
ISBN-13
9780008680572

Informații importante

Specificațiile sunt colectate de pe site-urile oficiale ale producătorilor. Te rugăm să verifici specificațiile înainte de a finaliza comanda. În cazul în care întâmpini probleme, raportează aici.

48,78 Lei
12,00 Lei   costul de livrare